Dobiegła końca kolejna odsłona turnieju Śnieżka Winter Cup, organizowanego przez Szkółkę Piłkarską Igloopol Dębica przy wsparciu sponsora głównego – FFiL Śnieżka SA. Tym razem zawody zgromadziły ponad 500 uczestników.

Mecze rozgrywano przez 3 grudniowe weekendy na terenie hali LKS Igloopol w Dębicy, przy ul. Sportowej. Zimowa aura nie ochłodziła zapału i woli walki młodych pasjonatów piłki nożnej. Rywalizację zaczęli mali sportowcy z rocznika 2011, a w późniejszych dniach do turnieju dołączyli ich koledzy. W rozgrywkach brały udział drużyny z takich miejscowości jak Krosno, Radomyśl, Tarnów, Mielec, Jasło, Pustków, Dębica, Czarna, Ropczyce, Pilzno, Kolbuszowa, Pustynia, Przecław czy Chorzelów.

Poniżej prezentujemy końcową klasyfikację turnieju Śnieżka Winter Cup:

❄ROCZNIK 2012?
1. MULKS Pustynia
2. AP Jasło
3. KAP Bardomed Krosno

❄ROCZNIK 2011?
1. Tarnovia Tarnów
2. LKS Igloopol Dębica
3. Orlik Nowa Dęba

❄ROCZNIK 2010?
1. SMS Mielec
2. LKS Igloopol Dębica I
3. MULKS Pustynia

❄ROCZNIK 2009?
1. LKS Igloopol Dębica I
2. PN Mielec
3. PAMP Radomyśl

❄ROCZNIK 2008?
1. LKS Igloopol Dębica I
2. Kolbuszowianka Kolbuszowa
3. PN Mielec

❄ROCZNIK 2007 ?
1. TEAM Przecław
2. Westovia Tarnów
3. Brzostowianka Brzostek

Turniej Śnieżka Winter Cup, jak co roku, zgromadził nie tylko utalentowanych piłkarzy, ale też ich najwierniejszych kibiców, którzy z zapartym tchem śledzili mecze. Śnieżka Winter Cup nie tylko promuje aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród najmłodszych, lecz również uczy zasad gry fair play i jest doskonałą okazją do przetestowania dziecięcych umiejętności.