RedPen PR po raz piąty poprowadzi kampanię dla markiz FAKRO!

Tegoroczne lato to kolejny okres współpracy naszej Agencji z firmą FAKRO. REDPEN już od 2014 roku, w każdym sezonie wiosennym i letnim, realizuje działania komunikacyjne dla markiz i markizolet do okien pionowych FAKRO, a od ubiegłego roku także produktów antysmogowych cleanAir.

Kampania Public Relations obejmuje prasę drukowana i portale internetowe. Agencja realizuje również dodatkowe aktywności, wspierające promocję produktów, w tym konkursy, działania kreatywne i  akcje z zakresu CSR.

Montowane na zewnątrz markizy i markizolety do okien pionowych FAKRO skutecznie chronią wnętrza domów przez nagrzewaniem. Absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, co w praktyce powoduje spadek temperatury w pomieszczeniu nawet o 10°C. Z przeprowadzonych przez FAKRO badań wynika, że są one do 8 razy skuteczniejsze niż powszechnie stosowane rolety wewnętrzne. Więcej informacji o produktach: http://www.fakro.pl/innoview/markizy-do-okien-pionowych/charakterystyka/

Za realizację kampanii odpowiadają Izabela Oko (Public Relations Director), Melania Wojas (Media Relations Manager) i Dominika Stańczyk (Public Relatiosn Specialist).