„Kolory dla szkoły” – mamy zwycięzcę!

Zespół Szkół w Pustyni zdobył I miejsce w akcji zorganizowanej przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Promocja obowiązywała od 15 maja, a swój finał miała 14 czerwca, kiedy to zostały podliczone głosy i wyłonieni zwycięzcy. Drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół z Paszczyny, a trzecie placówce z Brzeźnicy.

Przypomnijmy – każdy klient po dokonaniu zakupów w sklepie otrzymywał specjalne naklejki, które – jako swój głos – mógł  przyznać wybranej szkole, naklejając je na znajdującą się w sklepie tablicę do głosowania. Dzięki temu kupujący mogli na bieżąco obserwować wyniki promocji. Sprzedawcy w salonie wydawali naklejki na podstawie paragonów z zakupów.

W akcji brały udział także Zespoły Szkół z Lubziny, Pustkowa i Pustkowa Osiedla. Konkurencja była ogromna, gdyż w akcję zaangażowane były całe społeczności z najbliższego otoczenia firmy. Walka była wyrównana, jednak w końcowym etapie konkursu zaczęły wyraźnie wyróżniać się szkoły z Pustyni, Paszczyny i Brzeźnicy.

To pierwsza tego typu akcja zorganizowana w Salonie Firmowym Śnieżki. Ogromne zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, którzy nie wykluczają powtórzenia całego przedsięwzięcia w przyszłości.